Problem/svjecica!

Problemi za koje nema kategorija, ili ne znate u kojoj kategoriji bi postavili svoj problem s motorom

Moderator/ica: deep

Avatar
RAZZOR
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3030
Pridružen/a: ned lip 07, 2009 9:41 pm
Lokacija: Beli Manastir

Post Postao/la RAZZOR » pon stu 16, 2009 8:57 am

ma odrezo sam 2 cm s prednje strane. al onda bi se to sve odrazilo na citav rad motora a ne samo na okretaje preko 5 milja. btw ja mislim da je moj visokonaponski kabel punjen grafitom a uopce nema zice.

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » pon stu 16, 2009 10:11 am

Ako ti se intervencijom na kabelu, onda nesto s njim ne vrijedi. Otidji u trgovinu i kupi novi kabel i lulicu, nemoj stavljati "one koje imas doma". Sjecam se da sam i ja jednom imao 100 problema nerjesivih, mijenjao kablove i 100 cuda, otisao u ducan, kupio kabel sa lulicom i motor proradio ko nov.
Ne kazem da je to u pitanju, samo hocu skrenuti paznju na to da krpanje i "pomaganje" s nadjenim dijelovima po garazi nije bas najsretnije rjesenje. Zrtvuj par kuna, promijeni kabel i ako i dalje bude radio probleme, bar ces biti siguran da je kabel dobar pa te nece kopkati sumnja :wink: .
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Avatar
Ante250
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3266
Pridružen/a: pet ožu 21, 2008 6:52 pm
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Ante250 » pon stu 16, 2009 10:44 am

ernesto je napisao/la:Ako ti se intervencijom na kabelu, onda nesto s njim ne vrijedi. Otidji u trgovinu i kupi novi kabel i lulicu, nemoj stavljati "one koje imas doma". Sjecam se da sam i ja jednom imao 100 problema nerjesivih, mijenjao kablove i 100 cuda, otisao u ducan, kupio kabel sa lulicom i motor proradio ko nov.
Ne kazem da je to u pitanju, samo hocu skrenuti paznju na to da krpanje i "pomaganje" s nadjenim dijelovima po garazi nije bas najsretnije rjesenje. Zrtvuj par kuna, promijeni kabel i ako i dalje bude radio probleme, bar ces biti siguran da je kabel dobar pa te nece kopkati sumnja :wink: .
moro bi i ja lulicu promijenit, moji drži samo sila teža na sviječici :lol: :lol: možda ti kabal negdje probija , rađe ga zamijeni nije to toliko skupo :wink:
niža, niža, graba, plot pa hiža

Avatar
zweitakt
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1973
Pridružen/a: ned ožu 15, 2009 10:25 am
Lokacija: Karlovac -Zadobarje

Post Postao/la zweitakt » pon stu 16, 2009 1:27 pm

da, kupi kabel i to obični sa bakreno žicom u nutra

Odgovori