prerano-prekasno paljenje

Problemi za koje nema kategorija, ili ne znate u kojoj kategoriji bi postavili svoj problem s motorom

Moderator/ica: deep

Odgovori
stomer
Novi clan
Postovi: 6
Pridružen/a: pon lip 22, 2009 10:19 pm

prerano-prekasno paljenje

Post Postao/la stomer » čet svi 30, 2013 9:40 pm

pozdrav,mz ts 250.Ugrađena je ova struja:http://www.powerdynamo.biz/eng/systems/ ... 22inst.php znam da je za etz ali samo je ploča malo poturpijana da stane
Paljenje namješteno 2.75mm prije gmt po uputama.Upali isprve ,pod niskim obrtajima vuče solidno ali kad dođe do nekih 4000 okretaja počne trokirat.Okrenuo sam magnet da bude paljenje kasnije,pod tim setupom jedva krene s mjesta u prvoj,vuče se nekak do 5-6 tisuća okretaja i onda eksplozija snage, jasno tak se nemogu vozit i puši se iz auspuha od temperature.Nikak nemogu naći kompromis.Pod starom strujom je išao normalno,linearno.Prirubnica frgazera je puknuta pa malo vuče falš zrak.Sviječica je lijepe smeđe boje,suha.Iskra lijepa tanka ljubičasta.Više sviječica isprobano.Cilindar,klip ,karike odlični.Jedino je auspuh neki dvocijevni omotan azbestom trakom inače čist.Zbunjen sam skroz..molim za pomoć

Avatar
RAZZOR
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3030
Pridružen/a: ned lip 07, 2009 9:41 pm
Lokacija: Beli Manastir

Post Postao/la RAZZOR » čet svi 30, 2013 10:03 pm

prvo orđinale auspuh i nova prirubnica i onda tek mozemo govorit o kvaru.
AUTODIAGNOSTIKA I PODESAVANJE (AUDI,VW,SEAT,SKODA)
POLIRANJE FAROVA
SLAZEM ILI PO POTREBI PROVLACIM NOVU STRUJU NA MOTORIMA
TEL. 0955142224

Avatar
Mirko
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 2240
Pridružen/a: ned vel 14, 2010 12:13 pm

Post Postao/la Mirko » pet svi 31, 2013 6:42 am

RAZZOR je napisao/la:prvo orđinale auspuh i nova prirubnica i onda tek mozemo govorit o kvaru.
upravo tako :wink:
Cogito,ergo sum!

Odgovori