Opet me jebe u zdrav mozak!!!

Problemi za koje nema kategorija, ili ne znate u kojoj kategoriji bi postavili svoj problem s motorom

Moderator/ica: deep

Odgovori
Avatar
RAZZOR
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3030
Pridružen/a: ned lip 07, 2009 9:41 pm
Lokacija: Beli Manastir

Opet me jebe u zdrav mozak!!!

Post Postao/la RAZZOR » ned pro 06, 2009 6:47 pm

E ovako ponovo imam problem koji me vec zezo. vozim emzu sve fino ali u petoj pri kaju gasa i na 5 milja kad odvrnem gas emzo pocne vuci jace ali nakon par sec pocne nesto zvrndat u cilindru i pocne gubit snagu. to sam prosli put rijesio stavljanjem svjecice veceg temp koef. i onda je neko vrijeme iso dobro i sad opet jebe. zanima me sto bi moglo bit

Avatar
PALE
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 2429
Pridružen/a: uto lis 14, 2008 11:45 pm
Lokacija: Rijeka - Vezica

Post Postao/la PALE » ned pro 06, 2009 9:19 pm

ako ti na vecim okretajima nesto zvrnda...mozda nije bas u cilindru mozda ti se igla u karburatoru nekako razlabavila pa ti ona zna na vecim okretajima zvrndat.....pogeldaj mene je to danas bilo zezalo i nije htio vuc jer se igla bila odlabavila i zvrndala je...pogledaj barem je to 2 min. posla
.....I'm on the highway to hell......// Nije stvar u brzini, stvar je u vožnji!!

Avatar
RAZZOR
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3030
Pridružen/a: ned lip 07, 2009 9:41 pm
Lokacija: Beli Manastir

Post Postao/la RAZZOR » ned pro 06, 2009 9:21 pm

ma jesam. dizo sam ju i spusto i sve. samo nisam probo bez filtera zraka vozit
a ovako sam sve isprobo

Avatar
PALE
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 2429
Pridružen/a: uto lis 14, 2008 11:45 pm
Lokacija: Rijeka - Vezica

Post Postao/la PALE » ned pro 06, 2009 9:32 pm

hhahaha ni nemoj bez filtera zraka vozit...se sjecas kako si mi govorio da je to lose i da nevalja....hahahah....a vidio bis kako motor jace vuce bez toga :lol:
.....I'm on the highway to hell......// Nije stvar u brzini, stvar je u vožnji!!

Avatar
RAZZOR
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3030
Pridružen/a: ned lip 07, 2009 9:41 pm
Lokacija: Beli Manastir

Post Postao/la RAZZOR » ned pro 06, 2009 9:34 pm

pa je lose je al moram provjerit da nije do protoka zraka to mozda. jel filter mi je org ddr

Avatar
zweitakt
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1973
Pridružen/a: ned ožu 15, 2009 10:25 am
Lokacija: Karlovac -Zadobarje

Post Postao/la zweitakt » uto stu 13, 2012 4:02 pm

ovak da ne otvaram temu, sličan problem mi se pojavil isto na 150tki, jučer po podne preselim akumulator na njega da se malo propeljam, inače ga nisam vozil od 9.mj, uglavnom tada je sklopljena mašina sa novim karikama, ležajima , semerinzima, novi auspuh i grana.sve je bilo o.k., jedino sam ostal bez benzina daleko od kuče, jer sam zaboravil da sam nalil pola litre sam da upali...., ali jučer počne zajebavat u 1. i 2. brzini sve o.k., kad prebacim u 3. motor gubi snagu ( koda se najednom preseliš sa mz-a na apn-a), struja i fergazer su naštelani,sviječica bosna f75 ko i inače, auspuh je nov... pojma nemam sad kaj bi bilo :roll:

Avatar
zweitakt
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1973
Pridružen/a: ned ožu 15, 2009 10:25 am
Lokacija: Karlovac -Zadobarje

Post Postao/la zweitakt » uto stu 13, 2012 7:36 pm

nije mi vrag dal mira i sad sa masnim rukama tipkam, uglavnom ovaj zamjenski auspuh je šrot živi, skinem ga i skužim da nešto zvoni i istresem van dvije cijevćice, koje su se očito pukle na varu i štopale auspuh, sad motor vuče o.k., al to nije ni približan zvuk mz-a kakav bi trebal bit.. al kaj da velim barem sad ide, još sam i fergazer ostavil u nafti do sutra za kaznu

Avatar
PALE
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 2429
Pridružen/a: uto lis 14, 2008 11:45 pm
Lokacija: Rijeka - Vezica

Post Postao/la PALE » uto stu 13, 2012 7:49 pm

pod zamjenski mislis madjarski? rezonantni?
.....I'm on the highway to hell......// Nije stvar u brzini, stvar je u vožnji!!

Avatar
zweitakt
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1973
Pridružen/a: ned ožu 15, 2009 10:25 am
Lokacija: Karlovac -Zadobarje

Post Postao/la zweitakt » uto stu 13, 2012 7:54 pm

ma ovaj koji bi kakti trebal bit replika orginala, neznam jel mađarski jer je kupljen u njemačkoj

Odgovori