Moderatori

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Moderatori

Post Postao/la ernesto » pon svi 19, 2008 9:08 pm

Ukoliko netko ima zelju da bude mod neke od tema ili vise njih, ukoliko je netko blizak s nekom temom ili zeli biti blizi, slobodno neka se javi. Posao je nikakav, ali zato je velika slava i popularnost :D

Avatar
bixic
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 5153
Pridružen/a: sub tra 19, 2008 9:24 pm
Lokacija: Vrapèe

Post Postao/la bixic » sri sij 21, 2009 10:39 pm

apel odjeknuo u prazno k'o prdac u vjetar....

Stara indijanska izreka, nisam je ja izmislio!

Avatar
horex
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 2464
Pridružen/a: uto ruj 02, 2008 7:53 am
Lokacija: KT-Ivaniæ Grad - ZG

Post Postao/la horex » čet sij 22, 2009 7:32 am

Mislim da ste vas dvojca skroz OK, možda Deep za onaj tehničko-mehanički dio.

U stvari moj predlog je Deep za navedeno, a Emmezeta za modno-trendovski.

Avatar
emmezeta
Nepopravljivi MZ fanatik
Postovi: 1200
Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 7:50 am
Lokacija: Ajdovscina

Post Postao/la emmezeta » čet sij 22, 2009 7:40 am

Horex, hvala na povjerenju. Moglo bi se nesto tako i osmisliti (govorim u moje ime) ali kao sto ste mozda i sami ustanovili nemam bas previse vremena pa sam cak i moju omiljenu MZ-viziju zapostavio. Dobro sad kad prodje zimski rally biti ce malo lakse.

Avatar
deep
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1503
Pridružen/a: pet svi 30, 2008 4:32 pm
Lokacija: Slavonski Brod
Kontakt:

Post Postao/la deep » pet ožu 12, 2010 10:44 am

Hvala na povjerenju i prijedlogu za moderatorsko sudjelovanje u forumu . Svjestan sam da nema potreba (za sada ) nekim velikim zahvatima na forumu , a i moje zdravlje nije uvijek stabilno pa da sam stalno sveprisutan , ali ako treba mogu se prihvatiti u dijelo gdje sam doma, i u općem dijelu foruma .
Ovdje je nekad bio potpis!

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » pet ožu 12, 2010 11:01 pm

Drago mi je da mogu pozdraviti Deepa u ovom slucaju kao moderatora za neke od tema, odnosno Deep je postao moderator.

Mozda neki misle da je to nesto super, ali ovakve funkcije ne donose nista posebno, niti slavu niti financije niti prava, nego samo rad i odgovornost.

Posto Deepa znamo kao jednog od najstarijih aktivnih clanova (po stazu, a godine su naravno manje bitne), a i ponajbolje potkovanog sto se tice znanja o MZ mehanici, uz to i znanja pohranjenog u obliku knjiga koje su bile namjenjene samo tvornickim serviserima, pa mozemo reci da smo na moderatorsko mjesto dobili covjeka kojeg su skolovale najkompetentnije svjetske MZ sile i najveci MZ mozgovi.

Sve se to odvijalo u najstrozem rezimu najcrnijeg doba Europe, izbjegao je i tadasnjim Istocnim i Zapadnim spijunima i s koferima punim povjerljivih materijala i nacrta koje je neke morao i fotografski pamtiti samo da nebi dosli u ruke onima kojima ne smiju doci u ruke, dakle u doba zeljezne zavjese je hrabro prekoacio tu zavjesu, i danas je u stilu dostojnom pravih tajnih transfera odlucio da ce svo svoje znanje i volju predati niti Istocnim rezimima, niti trulim hegemonistickim zapadnim grabezljivcima, vec nama, MZ forumu.

A sve to bez ikakve zarade, koristi ili moci, predao se u ruke diktatora koji nikome, pa niti najblizim suradnicima ne daje pravo glasa ili drugacije misljenje. I sve to iz cistog idealizma i ljubavi prema ovim nasim nekima nepodnosljivo smrdljivim strojevima, koje mi vidimo kao nesto prekrasno sto se nazire u maglicasta jutra (OK, vide se kroz zagusljivi dim, ali nema veze :) ).

Dakle, da zavrsim govor brade uzdignute prema nebu i pogleda prijekorna usmjerenog u odusevljenu masu, Deep je novi moderator rubrika u kojima je definitivno strucan, a ticu se njegove profesionalne struke.
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Avatar
deep
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1503
Pridružen/a: pet svi 30, 2008 4:32 pm
Lokacija: Slavonski Brod
Kontakt:

Post Postao/la deep » pet ožu 12, 2010 11:13 pm

zahvaljujem se na povjerenju i svečano obečavam da ću vam služiti na sveopće zadovoljstvo svih na ovom našem forumu .

Posebno zahvaljujem ernestu što me pomladio jer mi nije godine brojio , a njih ima bogami ima 1/2 stolječa .
Ovdje je nekad bio potpis!

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » pet ožu 12, 2010 11:15 pm

Godina proizvodnje se ne racuna :D .
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Avatar
Mali Miha
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1992
Pridružen/a: pon ruj 22, 2008 1:28 pm
Lokacija: PO®EGA

Post Postao/la Mali Miha » sub ožu 13, 2010 1:07 am

hm ba sada kontam on ja sam tu među vecim oko izleta i putovanj mada slabo kod bas ono u org forumski aktivniosti jeb nisam u zgu oko par uvih aktualnih tema kavica i slicno ,,,,,,,,
U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.

Avatar
Dodo
Nepopravljivi MZ fanatik
Postovi: 1044
Pridružen/a: uto ruj 23, 2008 6:11 pm
Lokacija: Osijek - Po¾eza

Post Postao/la Dodo » uto ožu 16, 2010 1:14 pm

Čestitke Deepu na tituli moderatora. ;-)
Brm, brm!

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » uto kol 24, 2010 11:07 pm

Razzor je novi moderator u rubrici "Limarija, kotaci, amortizeri, kocnice...". Cestitamo :D .
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Avatar
Mali Miha
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1992
Pridružen/a: pon ruj 22, 2008 1:28 pm
Lokacija: PO®EGA

Post Postao/la Mali Miha » uto kol 24, 2010 11:12 pm

hahah ko nejag stavi :lol: :lol: :lol: oce da nam potrga sve kocnice tockove aj limariju nemamo :lol: :oops:
U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.

Avatar
vidra
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3804
Pridružen/a: pet sij 22, 2010 1:22 pm
Lokacija: N. ZAGREB

Post Postao/la vidra » sri kol 25, 2010 5:05 pm

Razz jesam reko da češ kad tad postat nešto :P
slika
slika

slikaslika

Avatar
emmezeta
Nepopravljivi MZ fanatik
Postovi: 1200
Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 7:50 am
Lokacija: Ajdovscina

Post Postao/la emmezeta » sri kol 25, 2010 8:08 pm

Cestitke Razz :) Samo ti nastavi :D

Avatar
deep
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1503
Pridružen/a: pet svi 30, 2008 4:32 pm
Lokacija: Slavonski Brod
Kontakt:

Post Postao/la deep » sri kol 25, 2010 10:09 pm

i od mene čestitke
Ovdje je nekad bio potpis!

Odgovori