Moderatorske obavijesti

Avatar
deep
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1503
Pridružen/a: pet svi 30, 2008 4:32 pm
Lokacija: Slavonski Brod
Kontakt:

Post Postao/la deep » sri vel 23, 2011 1:18 pm

apsolutno treba svim poznatim i raspoloživim načinima zaštititi forum , kako od aktualnih spamova tako i od onih koji svjesno "spamaju" . šefe imaš apsolutnu podršku , ali ne samo moralnu negi i konkretno predloži kako mi moderatori možemo pomoći .

Kako sam kažeš ne treba , a vidim da i nismo do sada imali nikakva opasna brisanja ,upozorenja , jer još uvijek ima dosta svjesti da si okruženje ovog foruma uredimo po našoj mjeri i takvog ga održavano .

ako treda posebno koje dijelove foruma (teme ) pročešljati i monitorirati reci .
Ovdje je nekad bio potpis!

Avatar
emmezeta
Nepopravljivi MZ fanatik
Postovi: 1200
Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 7:50 am
Lokacija: Ajdovscina

Post Postao/la emmezeta » sri vel 23, 2011 6:39 pm

Mada nisam moderator imate svu moju podrsku!

Avatar
RAZZOR
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3030
Pridružen/a: ned lip 07, 2009 9:41 pm
Lokacija: Beli Manastir

Post Postao/la RAZZOR » sri vel 23, 2011 9:17 pm

Ja sam tu. ako bilo sta treba
AUTODIAGNOSTIKA I PODESAVANJE (AUDI,VW,SEAT,SKODA)
POLIRANJE FAROVA
SLAZEM ILI PO POTREBI PROVLACIM NOVU STRUJU NA MOTORIMA
TEL. 0955142224

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » sub vel 26, 2011 9:09 pm

Tocno, na zalost takve probleme smo imali i prije nekoliko godina (stariji clanovi se sjecaju), ali uspio sam promijeniti neke postavke u kodu.

Oko nove godine su probili tu zastitu i na zalost ne uspjevam vise tome stati na kraj. Jedino sto preostaje je prelazak na drugi (noviji) forum, ali za to mi treba vremena.

Ja inace od nove godine brisem po stotinjak Botova dnevno i tu nitko uz svaku dobru volju ne moze pomoci osim ako netko zna prebacivati bazu na noviju platformu, a to ja pokusavam sada prokuziti jer sam malo izasao iz forme.
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Odgovori