Iz Požege

Ostali motocikli koji spadaju u kategoriju oldtimera
matkdoric
Cesti posjetilac foruma
Postovi: 37
Pridružen/a: ned stu 29, 2009 10:04 pm
Lokacija: NASICE

Post Postao/la matkdoric » sri pro 02, 2009 9:30 pm

ej imam ti ja takvog emzejca 72 godiste 3 tisuce kuna

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » sri pro 02, 2009 10:43 pm

Nije isto takav, ovaj na fotkama je 125 ili 150 ccm, tvoj je 175 ccm. Makar ne izgleda tako, to su potpuno razliciti motori.
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Avatar
Mahatma Gadhni
Ugledni forumas
Postovi: 442
Pridružen/a: ned stu 16, 2008 9:43 pm
Lokacija: Jak¹iæ (P®)

Post Postao/la Mahatma Gadhni » čet pro 03, 2009 5:06 pm

2 matkdoric: Nemoj shvatit ovo na krivi način, ali cijeli forum zna da prodaješ taj motor. Stavio si ga u oglasnik i to je dovoljno. :wink:
U dobru i u zlu ...nova priča: Motor u guzici
(Jeeeeej, priče ponovno izlazeeeeeee!)

Avatar
ervin
Visoki uglednik
Postovi: 632
Pridružen/a: pon pro 15, 2008 5:28 pm
Lokacija: MK ©KRLJEVO

Post Postao/la ervin » čet pro 03, 2009 6:45 pm

e toga čovca moram i ja upozbat jer tu ima dosta motoora koje i ja imam kod kuće a imam ih 14 komada,vidim da se radi pretežito o tomosima koji su mi strast u vožnji,a i ostalima pljenim poglede kad sam na cesti kao nekadašnji poštari iz 70-tih godnina.


Vidim dosta volje kod ponsnog vlasnika sa ovih fotki da uredi i da sačuva neke vrijedne primjerke motorića,,,,, :P

Avatar
Floyd*
Forumski maher
Postovi: 151
Pridružen/a: ned lis 18, 2009 6:49 pm
Lokacija: Novi Sad Srbija

Post Postao/la Floyd* » čet pro 03, 2009 7:07 pm

Mozda postoji negde tema sa tvojim motorima ali ja ne znam za nju?

pozdrav

Avatar
Mahatma Gadhni
Ugledni forumas
Postovi: 442
Pridružen/a: ned stu 16, 2008 9:43 pm
Lokacija: Jak¹iæ (P®)

Post Postao/la Mahatma Gadhni » čet pro 03, 2009 11:24 pm

Čovjek skuplja sve motore na koje naiđe, a upravo je iz toga razloga napravio i radionicu.
Ne kužim se previše u tomose, ali objašnjavao mi je da su to sve modeli sa samog početka proizvodnje. Pokazao mi je originalne kotače s prve serije T12 i nisam vjerovao da su bili tako mali. Izgledaju kao kotači s vespe.
Uglavnom, ima puno zanimljivih motora i jako puno motiva za bavljenje time, a većinu svojeg voznog parka izvukao je iz smeća.
U dobru i u zlu ...nova priča: Motor u guzici
(Jeeeeej, priče ponovno izlazeeeeeee!)

Avatar
PALE
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 2429
Pridružen/a: uto lis 14, 2008 11:45 pm
Lokacija: Rijeka - Vezica

Post Postao/la PALE » čet pro 03, 2009 11:26 pm

ma tako to i najcesce biva da ih izvuces iz smeca za sto ljudi nisu ni svjesno sto imaju,....al sva sreca da ih je spasio i tako lijepo uredio
.....I'm on the highway to hell......// Nije stvar u brzini, stvar je u vožnji!!

Avatar
ervin
Visoki uglednik
Postovi: 632
Pridružen/a: pon pro 15, 2008 5:28 pm
Lokacija: MK ©KRLJEVO

Post Postao/la ervin » pet pro 04, 2009 8:02 am

Upravo tako ima puno ljudi koji na tavanu i neznaju šta imaju tek kad se nađeneki unuk koji počne čistit kuću nakon šta nasljedi kuću počne sa bacanjem svakavih djelova pa i motora a za koje nije niti se okreno već završe u kanti za smeće ili staro željezo.

Koja vrijednost samo prođe pored nas svaki dan a da mi to i neznamo,to je za plakat. :cry:

Ja sam u smeću u centru rijeke izvlačio automatika iz1974.god. takozvanog remenaša,i baco palete i komade ostalog željeza sa njega,dok su me grupa ljudi i momak u plavom gledali koji mi je kurac,a ja u sebi jeb..... i tako sve po spisku .

Neka sad je kod mene u garaži i treba ga detaljno restaurirat.

Floyd imam neke slike kod sebe u garaži ali budem ovih dana poslikao detaljnije i sve stavio u garažu.

Odgovori