Nova stranica Tomos racing

Ostali motocikli koji spadaju u kategoriju oldtimera
Odgovori
Avatar
emmezeta
Nepopravljivi MZ fanatik
Postovi: 1200
Pridružen/a: pet ožu 28, 2008 7:50 am
Lokacija: Ajdovscina

Nova stranica Tomos racing

Post Postao/la emmezeta » sri sij 13, 2010 11:13 am

Prijatelj mi je poslao ovu objavu a ja je stavljam na forum jer mislim da tu ima zainteresiranih. Uglavnom, radi se o projektu kojega vodi moj poznanik Jani Grom a kojeg kruna ce biti knjiga o Tomosu. Posjetite stranice, koje su za sada na pocetku. Mada na engleskom ali znam da nece biti problema sa razumijevanjem. decko je odlucio ojacati image Tomosa na medjunarodnoj oldtimer sceni. Maticna tvornica vec odavno nema ni snagu ni volju za nesto tako. Prilazem tekst poruke. Neka mu je sa srecom.

Hello dear friend,

I have finally managed to design a page about the TOMOS racers... http://www.tomos-racing.si/
Feel free to visit it and explore its features.
You will find photos of many parts that I reproduce and are now available for you to purchase through the website and assemble your own 100% true to the original TOMOS racer.

You will be able to find on the page in the future:
- the presentation of the book on the TOMOS racing history that will be published by the end of 2010,
- the presentation of the 2011 calendar designed with professional photos of the TOMOS racers,
- a short photographic album describing the TOMOS racing history will be added soon!

The http://www.tomos-racing.si/ page will be upgraded weekly! Please send your comments by email...

If you are running a website please include my web page on it. If you wish I can add yours on the page - under "partners" (just send me the logo and the link)!

My best wishes,
Janez P. Grom

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » sri sij 13, 2010 12:29 pm

Lijepo, svaka cast na zelji i trudu. Treba malo pribliziti ljudima i ova "niskobudzetna" vozila jer ih ljudi uglavnom gledaju kao nuzno zlo, a u stvari su za tehnicku kulturu i motorizaciju (sta u tehnoloskom pogledu, sta u upotrabnom pogledu) napravili barem isto ako ne i vise od fancy, skupocjenih i pozeljnih razvikanih imena o kojima pisu mnoge skupe knjige.
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Odgovori