nevatanje gasa

Problemi za koje nema kategorija, ili ne znate u kojoj kategoriji bi postavili svoj problem s motorom

Moderator/ica: deep

Odgovori
Avatar
darx
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1950
Pridružen/a: sub kol 29, 2009 9:46 pm

nevatanje gasa

Post Postao/la darx » čet ruj 03, 2009 11:41 am

e ovako, sve sam probao., sredio sam si etz-a i sipo gorivo u njega u omjeru 200ml dvotaktola i 10 l goriva, uspijem ga upalit al kao da se zatušuje i nemre više od 4000 obrtaja razvit,a svječica je nova bosch.

I da napomenem puno dima baca na auspuh
dal da razrjedim gorivo???


„MZ (Motorrad und Zweiradwerk) niemals stirbt, lebt sie für immer. So müssen versuchen, ewig zu leben!“__/__“ Ko se mača laća lakukaraća

Avatar
Mali Miha
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1992
Pridružen/a: pon ruj 22, 2008 1:28 pm
Lokacija: PO®EGA

Post Postao/la Mali Miha » čet ruj 03, 2009 11:48 am

nemoj da razređujes trebo si i stavit 3 deca pogotovo ako sipas dvotaktol ako jeneko bolje ulje dovoljno je 2 deca

da ti nije čok zaglavio poso dimi jako i esi stelo smjesu
U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.

Avatar
darx
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1950
Pridružen/a: sub kol 29, 2009 9:46 pm

Post Postao/la darx » čet ruj 03, 2009 11:54 am

ma nije mi se zaglavio čok,al dimi ko vrag jedva ga i upalim,a svječica je crna ko vrag



„MZ (Motorrad und Zweiradwerk) niemals stirbt, lebt sie für immer. So müssen versuchen, ewig zu leben!“__/__“ Ko se mača laća lakukaraća

Avatar
Mali Miha
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1992
Pridružen/a: pon ruj 22, 2008 1:28 pm
Lokacija: PO®EGA

Post Postao/la Mali Miha » čet ruj 03, 2009 12:02 pm

onda ti je pre bogatra smjesa cek kojeg emzu imas uglavnom osiromasi mu smjesu za prvu ruku tj od sarafi onaj sarafic za stelanje za koji krug
U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.

Avatar
darx
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1950
Pridružen/a: sub kol 29, 2009 9:46 pm

Post Postao/la darx » čet ruj 03, 2009 12:05 pm

kupio sam od jednog prije 2 dana etz-a 250,
el mislis na onaj saraf koji ima feder???


„MZ (Motorrad und Zweiradwerk) niemals stirbt, lebt sie für immer. So müssen versuchen, ewig zu leben!“__/__“ Ko se mača laća lakukaraća

Avatar
darx
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1950
Pridružen/a: sub kol 29, 2009 9:46 pm

Post Postao/la darx » čet ruj 03, 2009 12:27 pm

e jos nest sam zaboravio napomenut, taj od kojeg sam ga kupio kaze da ga nije palio 2 mjeseca,a ćep od goriva mu je u kur***(Šupalj je) el moguće da je gorivo izlapilo a da je ostalo dvotaktno ulje pa me zato zeza????



„MZ (Motorrad und Zweiradwerk) niemals stirbt, lebt sie für immer. So müssen versuchen, ewig zu leben!“__/__“ Ko se mača laća lakukaraća

Avatar
darx
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1950
Pridružen/a: sub kol 29, 2009 9:46 pm

Post Postao/la darx » čet ruj 03, 2009 3:03 pm

el bi ko znao motor me čeka rastavljen???

PS gdje se ovog stroja može kupit na MuZ.de ga ne reklamiraj http://www.youtube.com/watch?v=D7CjsZ6EDYk




„MZ (Motorrad und Zweiradwerk) niemals stirbt, lebt sie für immer. So müssen versuchen, ewig zu leben!“__/__“ Ko se mača laća lakukaraća

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » čet ruj 03, 2009 3:11 pm

Cekaj malo, tek si postavio pitanje, vec ce se javiti netko ko ce te usmjeriti prema rjesenju :wink: .
A ovo drugo pitanje je bolje postaviti u temi koja vec postoji
http://www.starikotaci.hr/forummz/viewtopic.php?t=1097
znas da je tamo :wink: , a bolje da se rasprave zadrze u svojim temama :wink: . Tu pricekaj odgovor za otklanjanje kvara, a tamo postavi pitanje u vezi 1000 :D .
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Avatar
darx
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1950
Pridružen/a: sub kol 29, 2009 9:46 pm

Post Postao/la darx » čet ruj 03, 2009 3:13 pm

Ma znam ispričavam se al nemrem se strpit da ga provozam :wink:




„MZ (Motorrad und Zweiradwerk) niemals stirbt, lebt sie für immer. So müssen versuchen, ewig zu leben!“__/__“ Ko se mača laća lakukaraća

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » čet ruj 03, 2009 3:16 pm

Znam, znam, ali stare poslovice kazu strpljen-spasen ili pozuri-polako :wink: . Sve ce se srediti, bolje pricekati pravi odgovor, nego pogresno sloziti.
Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Avatar
zweitakt
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1973
Pridružen/a: ned ožu 15, 2009 10:25 am
Lokacija: Karlovac -Zadobarje

Post Postao/la zweitakt » čet ruj 03, 2009 4:46 pm

a gle, isto ovo kaj miha veli, imaš tu na forumu negdi u radioni napisano kak se lijepo fino poštela fergazer. Još bi samo nadodal da pogledaš kakav ti je filter zraka i provjeriš kut paljenja, al prije toga investiraj u novu sviječicu.

Avatar
darx
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1950
Pridružen/a: sub kol 29, 2009 9:46 pm

Post Postao/la darx » pet ruj 04, 2009 12:53 pm

molim da se zatvori tema nije u gorivu problem :) :)
neg u struji al to ću postaviti pod Struja


Hvala


„MZ (Motorrad und Zweiradwerk) niemals stirbt, lebt sie für immer. So müssen versuchen, ewig zu leben!“__/__“ Ko se mača laća lakukaraća

Avatar
ernesto
Site Admin
Postovi: 13370
Pridružen/a: čet vel 28, 2008 2:53 pm

Post Postao/la ernesto » pet ruj 04, 2009 1:10 pm

Bolje zivjeti sto godina kao bogatas, nego tjedan dana kao siromah.

Odgovori