Kolege pokušaj ,ali neuspješan ?

Problemi za koje nema kategorija, ili ne znate u kojoj kategoriji bi postavili svoj problem s motorom

Moderator/ica: deep

Odgovori
Avatar
Pavo
Cesti posjetilac foruma
Postovi: 39
Pridružen/a: pet sij 18, 2013 7:11 pm

Kolege pokušaj ,ali neuspješan ?

Post Postao/la Pavo » sub lip 22, 2013 7:54 pm

Poštovane moje kolege poznato vam je po onome što sam već i pisao da želim svoga MZ-a oživjeti . Čovjek mora priznati i pobjedu i gubitak nije to sramota . No boli me što sam 30 godina rješavao probleme i bio veoma cjenjen meštar ,a sad me nešto koči ? Spakovao sam mašinu Cilindar ,Klip ,Karike (nisam rastavljao cjelu mašinu vrijeme mi je kratko ! No ipak moja želja da čujem rad srca mog MZ-a nije uspjela gorivo i struja sve Ok ali ni bilo ikakvoga znaka . Tako da sam morao odustati jer mi se zdravstveno stanje pogoršalo . E sad dali je problem što je klip sa strane usisa isječen ,ali opet on ide usis u dvije komore ljevo,desno .

slika

Uploaded with ImageShack.us

Tako da moj miljenik će čekati neko drugo vrjeme za sada je parkiran !

slika

Uploaded with ImageShack.us



S poštovanjem Pavo
To je marka to je udobnost ........

Avatar
RAZZOR
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 3030
Pridružen/a: ned lip 07, 2009 9:41 pm
Lokacija: Beli Manastir

Post Postao/la RAZZOR » sub lip 22, 2013 8:07 pm

Ne kuzim. al ako sam skuzio tebi je klip isjecen na usisu? kao da prije otvara?

ako je to to onda vjerojatno nema dovoljno pritiska da potjera smjesu zraka i goriva preko prelivnih do kompresione zone. ako je to ko kod etz-a. ja sam svoj klip skratio lucno na usisu oko 3 mm. al ako je previse onda se ovo dogodi. ako sam dobro shvatio
AUTODIAGNOSTIKA I PODESAVANJE (AUDI,VW,SEAT,SKODA)
POLIRANJE FAROVA
SLAZEM ILI PO POTREBI PROVLACIM NOVU STRUJU NA MOTORIMA
TEL. 0955142224

Avatar
zweitakt
Okorjeli MZ ovisnik
Postovi: 1973
Pridružen/a: ned ožu 15, 2009 10:25 am
Lokacija: Karlovac -Zadobarje

Post Postao/la zweitakt » ned lip 23, 2013 9:47 am

mislim da nije do toga, upalil bi on sve jedno. nego nije mi jasno jel to tvornički tak izrezano ili je netko turpijal?

Odgovori